Základní umělecká škola Jižní Město, Praha
Zobrazit události v kalendáři
Uplynulé události
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Slavnostní koncert
Slavnostní koncert vítězů kytarové soutěže, Křtinská, 18:30
Jarní koncert Pražské kantilény
Koncert žáků pěveckého oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Klavírní ozvěny
Slavnostní koncert dechového oddělení
Koncert žáků dechového oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert smyčcového oddělení - Křtinská, 18:30
REPREZENTAČNÍ PLES ŠKOLY
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert žáků kytarového oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení - J. Růžičky, 18:30
Koncert klavírního oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení - Křtinská, 18:30
VÁNOČNÍ KONCERT STUDENTŮ AKADEMIE UMĚNÍ A KULTURY
Koncert Aulodie - Komunitní centrum Matky Terezy, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert Pražské kantilény - Muzeum České hudby
Koncert žáků dechového oddělení - J. Růžičky, 18:30
Vánoční koncert pěveckých sborů - Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00
VÁNOČNÍK - MALÁ PARTA
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert žáků kytarového oddělení - Křtinský, 18:30
Soustředění Pražské kantilény (dívčí) - Křtinská
Soustředění Pražské kantilény - Křtinská, 9:00 - 18:00
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
WORKSHOP - PŘÍPRAVA, NÁCVIK A PŘEDNES HUDEBNÍHO DÍLA
Koncert žáků dechového oddělení - J. Růžičky
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Klavírní duo Four hands
Koncert k poctě Jaroslava Ježka
Pražská kantiléna - Festival soudobé hudby, 18.00
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení - Křtinská, 18.30
Soustředění Pražské kantilény (dívčí)
Vystoupení Pražské Kantilény - Kunratice, 17:00
Aulode a Hudba z Marsu: Prosecká zastaveníčka, 18:00
Live Band - Kunratice, 16:00
Vystoupení Pražské Kantilény - KC Zahrada
Aulodie - Zažít Kunratice jinak, 16:00
Letní soustředění Dětského sboru PK - Střelské Hoštice
ZÁPIS A DOMLUVA ROZVRHU PRO ŠK. ROK 2023/2024
KRÁSNÉ PRÁZDNINY!
Zahradní slavnost - Křtinská, 16:00
Koncert Aulodie - Křtinská, 18:00
Absolventský koncert - Křtinská, 18:30
KONCERT PĚVECKÝCH SBORŮ - RUDOLFINUM, 18:30
Koncert smyčcového oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení - U Kamenného Zvonu, 18:30
SLAVNOSTNÍ KONCERT
KONCERT PĚVECKÝCH SBORŮ - KOSTEL SV. ŠIMONA A JUDY, 18:00
Mimořádná zkouška Aulodie, Kř
Absolventský koncert - Křtinská, 18:30
Koncert smyčcového oddělení - Křtinská, 18:30
Závěrečné vystoupení LDO - KC Zahrada, 19:00
Absolventský koncert - J. Růžičky, 18:30
ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO ODDĚLENÍ
Koncert muzikálových melodií - Křtinská, 18:30
Absolventský koncert - J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert kytarového oddělení. J. Růžičky, 18:30
Koncert klavírního oddělení - Atrium, 18:30
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FIRMY C.BECHSTEIN EUROPE
Soutěž Choralia Chrudim - Pražská kantiléna
JARNÍ HRANÍ V PARKU - Aulodie, Hudba z Marsu - Buštěhrad, 15:00
Hraje celá rodina - Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Koncert dechových orchestrů - KCMT, 18 hodin
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Mimořádná zkouška Aulodie, 9:15-12h, JR
Absolventský koncert - Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert kytarového oddělení. J. Růžičky, 18:30
Soustředění Dětského sboru PK, Křtinská. 10:00 - 17:00 hod
Mimořádná zkouška Aulodie, 9:15-11:30h, JR
Koncert nejmladších žáků - Křtinská, 18:30
Jarní koncert pěveckého oddělení - Křtinská, 18:30
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY DO NAŠÍ ZUŠ!
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Jarní koncert kapel
Velikonočníček - Křtinská
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Výstava Čáry, čmáry, malování 2023 - KC Zahrada
Vernisáž výstavy Čáry, čmáry, malování - KC Zahrada 2023, 17:00
Soustředění Dětského sboru PK - Křtinská, 9:30 - 17:00
Soustředění Dětského sboru PK - Křtinská, 14:00 - 18:00
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert učitelů, J. Růžičky, 18:30
Mimořádná zkouška Aulodie, 9:15-11:30h, JR
Soustředění Dětského sboru PK - Svatý Jan pod skalou
Koncert žáků dechového oddělení - Křtinská
Klavírní ozvěny - Kostel sv. Vavřince, 18:30
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Jižní Město Music 2023
Víkendové soustředění Dětského sboru Pražská Kantiléna, Žihle
Seminář Akademie umění
Koncert účastníků semináře - Křtinská, 18:00
Soustředění Dětského sboru PK - Křtinská
Koncert žáků školy - Křtinská, 18:30
Koncert kytarového oddělení, Křtinská 19:00
Koncert žáků školy - J. Růžičky, 18:30
Koncert souboru Malá parta
Koncert žáků klavírního oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení - Křtinská
Koncert žáků dechového oddělení - J. Růžičky
Koncert smyčcového oddělení - Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30, 19:00
Koncert žáků pěveckého oddělení, Konzervatoř J. Deyla, 18:00
Aulodie hraje nejslavnější melodie Antonína Dvořáka
Koncert Aulodie, Kulturní centrum Matky Terezy, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert Akademie pro seniory, Křtinská, 19:00
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30
Vánoční koncert v Kunraticích - Hájíček, Kostel Kunratice, 16:00
Vánoční koncert pěveckých sborů, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00
Mimořádná zkouška Aulodie, J. Růžičky, 9:15 - 11:30
Vánoční koncert Dětského a Dívčího sboru Pražské kantilény, Muzeum hudby, 19:00
Vánočníček, Křtinská, 19:00
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Pěvecký seminář pro studenty konzervatoře, Křtinská, 16:00 - 18:00
Generální zkouška přípravných sborů, Křtinská, 9:00 - 18:00
Mimořádná zkouška Aulodie, J. Růžičky, 9:15 - 11:30
Koncert žáků kytarového oddělení, J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 19:00
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30
Mimořádná zkouška Aulodie, J. Růžičky, 9:15 - 11:30
Soustředění Dívčího sboru Pražské kantilény, Křtinská, 9:00 - 17:00
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Absolventské vystoupení žáků Tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů
Vystoupení souborů Aulodie a Hudba z Marsu, Part Prosek, 18:00
Zahradní slavnost k zahájení nového školního roku
Vystoupení pro MČ Kunratice
Vystoupení pro Dny Prahy 11, Chodovská tvrz, 17:00
Letní soustředění Pražské kantilény, Štěkeň
Výstava studentů Akademie umění a kultury
Slavnostní koncert žáků dechového oddělení, U Zvonu, 18:30
Koncert Pražské kantilény, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00
Aulodie, Auloďata a Tibia Pragensis: Křtinská, sborový sál, 18:00
Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30
Kytara na Chodovské tvrzi, 18:30
Absolventský koncert, Křtinská, 18:30
Koncert smyčcových souborů, Křtinská, 18:30
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY DO NAŠÍ ZUŠ!
Závěrečné vystoupení tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů
Aulodie a Hudba z Marsu v Komunitním centru Matky Terezy
John Williams Gala - Aulodie: KC Matky Terezy. 18:30
Absolventský koncert - Křtinská, 18:30
Absiolventský koncert - J. Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert Pražské kantilény
Absolventský koncert, Křtinská - 18:30
Absolvenstký koncert, J. Růžičky, 18:30
Jarní hraní v parku: Zámecký park Buštěhrad - hraje Aulodie a Hudba z Marsu
Jarní hraní v parku - AULODIE: Buštěhrad, 15:00
Hraje celá rodina, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30
Klavírní koncert M. Míče
Mimořádná zkouška souborů Aulodie - J. Růžičky, 9:15 - 12:00
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
SYNTÉZA - Absolventský koncert B. Härtingové
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Klavírní koncert v Atriu, 18:00
Komorní koncert kytarového oddělení, Chodovská tvrz, 18:30
Mimořádná zkouška souborů Aulodie - J. Růžičky, 9:15 - 11:30
Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00
S TANCEM KOLEM SVĚTA
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Jarníček - koncert kapel, Křtinská, 18:00
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30
Vítání jara - Kunratice
Mimořádná zkouška souborů Aulodie - J. Růžičky, 9:15 - 11:30
Pražská kantiléna, Husův sbor Dejvice, 19 hodin
Čáry, čmáry, malování!
Klavírní ozvěny - festival pianistů Prahy 4
Klavírní ozvěny, Chodovská tvrz, 18:30
Krajské kolo soutěže ZUŠ - cimbál, dudy, soubory lidové hudby
Krajské kolo soutěže lidových nástrojů
Jarní soustředění Pražské kantilény, Žihle
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Koncert učitelů, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Celopražské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek
Koncert žáků klavírního oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert kytarového oddělení, Křtinská, 18:30
Jižní Město Music 2022
Jižní Město Music - obor: dechové nástroje
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Školní kolo soutěže ZUŠ – sólový zpěv
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků smyčcového oddělení. Křtinská, 18:30
Školní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
Pololetní přehrávka vybranžch žáků klavírního oddělení
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Pololetní zkoušky kytarového oddělení
Pololetní zkoušky smyčcového oddělení
Pololetní zkoušky dechového oddělení, Křtinská
Pololetní zkoušky dechového oddělení, Jana Růžičky
Koncert žáků dechového oddělení, Jana Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Pololetní zkoušky pro žáky omluvené z VHV
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Pololetní zkoušky pro žáky omluvené z VHV
Vánoční koncert - Dívčí Pražské kantilény
Koncert Aulodie, KCMT, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30
Koncert Pražské kantilény, křest CD, Korunní, 19:30
Koncert Pražské kantilény, Kostel sv. Šimona a Judy
Generální zkouška Aulodie, 9:15 - 11:30
Vánočníček - koncert kapel, Křtinská, 18:00
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Generální zkoušky přípravných oddělení PK, 9:00 - 16:15
Saxofonová sobota, Křtinská, 9:00 - 18:00
Mimořádná zkouška Aulodie, Jana Růžičky: 9:15 - 12:00
Interpretační kurzy a semináře dechového oddělení, Křtinská
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert Pržaské kantilény, Ped. fakulta UK
Koncert žáků školy. Křtinská, 18:30
Promoce studentů Akademie umění
Imatrikulace studentů Akademie umění
Soustředění Pražská kantiléna, Štěkeň
Absolventský koncert, Křtinská, 19:30
Absolventský koncert, Křtinská, 18:00
Koncert dechového oddělení, Dům u Zvonu
Absolventský koncert, Křtinská 18:30
Koncert smyčcového oddělení
Závěrečný koncert sborů, Rudolfinum
Závěrečný koncert sborů, Kostel sv. Šimona a Judy
Absolventský koncert, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert smyčcového oddělení
Absolventský koncert, sál ZUŠ Křtinská
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Absolventský koncert, Chodovská tvrz,
Absolventský koncert, J. Růžičky, 18:30 hodin
Jarní hraní - Aulodie, Hudba z Marsu, Buštěhrad
Hraje celé rodina, Křtinská, 18:30 hodin
Kytara na Chdovské tvrzi, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY
VÝSTAVA ŽÁKŮ ZUŠ
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Klavírní koncert, Atrium
Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Velikonočníček - Jižní spojka
Koncert učitelů, Křtinská, 18:30 hodin
Klavírní ozvěny - Festival mladých klavíristů, Chodovská tvrz
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Jarní soustředění Pražská kantiléna, Žihle
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
Klavírní koncert, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Nástrojové semináře s lektory, dechové oddělení
Koncert kytarového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hod
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert smyčcového oddělení, Křtinská
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2021 - ZRUŠENO - více informací naleznete v sekci SOUTĚŽE
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Schůzka s rodiči žáků PHV, J. Růžičky, 18:00 hodin
Schůzka s rodiči žáků PHV, Křtinská, 18:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Kytara napříč žánry - Festival kytarových souborů, Městská knihovna
Absolventský koncert dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert kytarového oddělení, Křtinská, 18:30 hod
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Soustředění Pražská kantiléna
Klavírní seminář - Lukáš Michel, Křtinská, 9-12:30 hod
Do odvolání jsou všechny koncerty z důvodu mimořádné situace zrušeny.
Prosecká zastaveníčka
Nástrojový seminář - dechové oddělení
Letní soustředění Pražské kantilény, Štěkeň
PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ
Koncert nejmladších žáků
Pěvecká soutěž Mládí a Bohuslav Martinů, Polička
Koncert žáků školy, Kostel sv. Šimona a Judy, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Hraje celá rodina, Křtinská, 18:30
Seminář pěveckého oddělení, Křtinská
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30
Pražská Kantiléna - soutěž, Itálie
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Velikonočníček, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert učitelů, J. Růžičky, 18:30
Celostátní kolo soutěže Karlovarský skřivánek, Karlovy Vary
Dětská pěvecká soutěž J. Křičky, ZUŠ Mšeno
Festival mladých klavíristů, Chodovská tvrz, 18:30
Jarní soustředění Pražské Kantilény, Žihle
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Karlovarský skřivánek 2020
Klavírní koncert, C. Bechstein Pianocentrum Praha, 18:00
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
školní kolo soutěže smyčců
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Narozeninový koncert Marušce Purgerové
školní kolo soutěže klavíristů
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert kytarového oddělení, Křtinská, 18:30
Jižní Město Music - obor kytara
Společný koncert ZUŠ, GONG
Slavnostní koncert žáků ZUŠ JM a žáků ZUŠ Litoměřice, ZUŠ Křtinská 18:30
Aulodie - Komunitní centrum Matky Terezy, 18:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2020
Koncert smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Vánoční koncert kytarového souboru, Mezi domy, 18:00 hodin
Vánočníček - koncert kapel, Křtinská 18:30 hodin
Pražská kantiléna, Husův sbor
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Pražská kantiléna, Kutná Hora
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Vánoční koncert přípravných odd. sborů, Šimon a Juda, 15:00 a 18:00 hodin
Pražská kantiléna, Obecní dům
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Pěvecká soutěž Olomouc
Kytarová dílna, J. Růžičky, 18:00 hodin
Schůzka s rodiči žáků PHV, Křtinská, 18:00 hodin
Generální zkoušky přípravných odd. sborů, 9:00 - 17:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Schůzka s rodiči žáků PHV, J. Růžičky, 18:00 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Slavnostní otevření sborového sálu
Koncert žáků školy,J. Růžičky, 18:30 hodin
Pražská kantiléna - soutěž FSU Jihlava
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Soustředění Pražská kantiléna
Kytarová dílna, 18:00 hodin
Písňová soutěž B. Martinů
Seminář pěveckého oddělení, 18:00 hodin
Pražská kantiléna + Camerata, Rudolfinum, 19:30 hodin
Seminář dech. oddělení - klarinet + saxofon, 10:00 hodin
Erasmus Day - Pražská kantiléna, 17:30 hodin
Seminář NIDV - akordeon - 10 hodin
Seminář dech. oddělení - příčná flétna - 10 hodin
Podzimní hraní v parku
Jižní Město hraje, zpívá, tancuje
Koncert smyčcového oddělení
Slavnostní koncert dechového oddělení - Dům u Kamenného zvonu
Závěrečné vystoupení tanečního oddělení
Absolventský koncert na Chodovské tvrzi
Kytarový koncert, KC Zahrada, 18:00
Absolventský koncert na Chodovské tvrzi
Koncert smyčcového oddělení
Absolventský koncert
Závěrečný koncert sborů
Koncert Akademie pro seniory 2019
Představení Literárně-dramatického oboru, KC Zahrada, 19:00
Pražská kantiléna - soutěž Bosna a Hercegovina
Výběrové řízení
Koncert žáků školy
Noc kostelů - Kostel sv. Mikuláš
Noc kostelů - Kunratice
Aulodie - Valdštejnská zahrada - Kulturní léto v Senátu
Koncert nejmladších žáků
Absolventský koncert - Chodovská tvrz
Absolventský koncert
Přijímací zkoušky 2019/2020
Koncert žáků školy
Kytara na Chodovské tvrzi
Koncert žáků školy
Aulodie - Buštěhrad
Pražská kantiléna - dívčí sbor, soutěž Itálie
Klavírní koncert - Atrium
Koncert žáků školy
Jarní koncert Pražské kantilény
Dopolední matiné Akademie pro seniory
Koncert žáků školy
Koncert žáků školy
Velikonočníček
Hraje celá rodina
Kytarové setkání na Spořilově
Koncert žáků školy
Koncert žáků kytarového oddělení
Koncert žáků dechového oddělení
Dětská pěvecká soutěž J. Křičky
Jarní soustředění PK
Koncert učitelů
Koncert žáků školy
Festival mladých klavíristů
Koncert žáků školy
Soutěž Jižní Město Music 2019 - komorní hra
Koncert žáků dechového oddělení
Kytarová dílna
Karlovarský skřivánek 2019
Koncert žáků školy
Koncert žáků klavírního oddělení
Koncert žáků školy
Koncert žáků smyčcového oddělení
Výstava "1. republika očima studentů ZUŠ Praha"
Pěvecká soutěž Allegro
Aulodie - Komunitní centrum Matky Terezy, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení
Koncert žáků dechového oddělení
Koncert žáků školy
Koncert žáků smyčcového oddělení
Koncert žáků školy
Aulodie
Vánočníček - koncert kapel
Vánoční koncert pěveckého oddělení
Vánoční koncert kytarového souboru
Koncert žáků školy
Koncert žáků školy
Koncert Pražské kantilény - Obecní dům
Vánoční koncert ZUŠ
Vánoční koncert přípravných oddělení PK
Koncert žáků školy
Rozsvícení vánočních stromů - vystoupí Hájíček, žáci H. Žárové
Koncert Pražská kantiléna a přípravná oddělení - Rudolfinum
Koncert žáků školy
Koncert ZUŠ Učňovská, ZUŠ JM
Kytarová dílna
Schůzka s rodiči žáků PHV
Generální zkouška přípr. oddělení PK
Koncert žáků školy
Schůzka s rodiči žáků PHV
Koncert žáků dechového oddělení
Koncert žáků školy
ČESKO - SLOVENSKÉ MOSTY PŘÁTELSTVÍ
Slavnostní koncert k 100. výročí vzniku republiky - Pražská kantiléna
Kytarová dílna
Písňová soutěž B. Martinů
Soutěž Polsko Dětský sbor PK
Koncert žáků dechového oddělení
Natáčení CD Dívčí sbor PK
Soustředění Pražské kantilény - dívčí sbor
JIŽNÍ MĚSTO HRAJE, ZPÍVÁ, TANCUJE - 21. ročník folklorního festivalu
Sázení stromu Olgy Havlové (pořádá Nadace Olgy Havlové), KC Zahrada, 15:00, vystoupí žáci z pěv. třídy Hany Žárové
Předávání cen Literární soutěže: Chodovská tvrz, 16:00, vystoupí fl. soubor Říčné flétny
Aulodie - Prosecká zastaveníčka 2018
Letní koncert Pražské kantilény
Absolventský koncert, Křtinská
Slavnostní koncert dechového oddělení, Dům u Kamenného zvonu, 19:00 hodin
Pražská kantiléna - Barokní refektář Emauzské opatství
Koncert smyčcového oddělení, Křtinská, 18:00 hodin
Závěrečný koncert sborů, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00 hodin
Promoce studentů Akademie umění - KC Zahrada, 18:30
Koncert studentů Akademie umění, sál ZUŠ Křtinská, 18:30
Koncert smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert studentů Akademie umění, sál ZUŠ Křtinská, 18:30
Vernisáž výtvarného oboru Akademie umění, 10:00, sál ZUŠ Křtinská
Absolventský koncert, Chodovská tvrz
Zahradní Kytarohraní - koncert kytarových souborů v rámci vernisáže v KC Zahrada
Vernisáž výstavy Čáry, čmáry - 18:00
Čáry, čmáry - výstava výtvarného oddělení, KC Zahrada
Absolventský koncert, Chodovská tvrz
Závěrečné vystoupení tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů
Maratón ZUŠ
Noc kostelů - koncert - Kunratice, Kostel sv. Jakuba Staršího, 19:00
Klavírní koncert, Atrium Žižkov, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Absolventský koncert, J. Růžičky
Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00 hodin
Kytara na Chodovské tvrzi, 18:30 hodin
Absolvenstký koncert, Chodovská tvrz
Přijímací řízení pro rok 2018/2019, Křtinská, 14:00 - 17:30
Přijímací řízení pro rok 2018/2019, Křtinská, 14:00 - 17:30
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Jarní hraní v Zahradě - setkání žákovských orchestrů
Jihoměstský trojlístek - Koťátka a hosté, Kulturní centrum Matky Terezy, 15:00 hodin
Přijímací řízení pro rok 2018/2019, J. Růžičky, 14:00 - 17:30
Přijímací řízení pro rok 2018/2019, J. Růžičky, 14:00 - 17:30
Výstava Očima dětí v Národním muzeu
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Pražská kantiléna - soutěž Kaunas Cantat, Litva
Závěrečné vystoupení pěveckého sboru a tanečního oboru Akademi umění
Hraje celá rodina, Křtinská, 18:30 hodin
Kytarová dílna, J. Růžičky, 18:00 hodin
Antiquity - Inspiration for music - sál Pražské konzervatoře
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Kytarová dílna, Křtinská, 18:00 hodin
Pěvecká soutěž P. Křičky, Mšeno
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Pražská kantiléna + Osmikvítek, Kostel sv. Šimona a Judy, 17:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Festival mladých klavíristů, Chodovská tvrz
Koncert učitelů, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert komorního orchestru Hájíček
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
Soutěž Jižní Město Music 2018
Koncert žáků kytarového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Absolventské taneční představení, Divadlo U Hasičů
Soutěž Karlovarský skřivánek 2018 - celopražské kolo
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Kytarová dílna, J. Růžičky, 18:00 hodin
Koncert žáků klavírního oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Jana Růžíčky, 18:30
Koncert souborů zobcových fléten Auloďata a Aulodie, KC Zahrada, 18:30 hod
Hájíček - vernisáž, Národní zemědělské muzeum
Koncert žáků smyčcového oddělení, Dům seniorů Háje, 14:30
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30
Kytarový koncert - Kolovraty, 18:30 hodin
Pražská kantiléna - natáčení pro ČT
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Vánočníček - koncert kapel, Křtinská, 17:30 hodin
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Vánoční koncert ZUŠ, Kostel sv. Šimona a Judy, 18 hodin
Vánoční koncert sborů ZUŠ, Kostel sv. Šimona a Judy, 15 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Vánoční koncert Pražské kantilény, Rudolfinum, 18:00
Pražská kantiléna s Českou filharmonií, Rudolfinum, 16:00
Pražská kantiléna, Obecní dům
Kytarová dílna, Křtinská, 18:00
Schůzka s rodiči žáků PHV, Křtinská, 18:00
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků školy, Jana Růžičky, 18:30
Soustředění Pražské kantilény
Schůzka s rodiči žáků PHV, Jana Růžičky, 18:00
Koncert žáků dechového oddělení, Jana Růžičky, 18:30
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
Koncert žáků dechovévo oddělení, Křtinská, 18:30
Kytarová dílna, Jana Růžičky, 18:00
Soustředění Pražské kantilény
Písňová soutěž B. Martinů, Gymnázium Jana Nerudy
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30
La Parta v Mandragoře 7. října 2017
Jižní Město hraje, zpívá, tancuje
Výstava studentů Akademie umění a kultury
Koncert Aulodie, Komunitní centrum Matky Terezy, 18:30 hod
Koncert smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Dům u Kamenného zvonu, 19:00 hodin
Absolventský koncert, Křtinská, 18:30 hodin
Závěrečný koncert Pražské kantilény, Kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 a 18:00 hodin
Kantilénka - Světlo za Lidice, Lidice
Noc kostelů
Závěrečné vystoupení studentů Akademie umění a kultury pro seniory
Závěrečné vystoupení literárně-dramatického oddělení, KC Zahrada, 19:00 hodin
Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Závěrečné vystoupení studentů Akademie umění a kultury pro seniory
Závěrečné vystoupení studentů LDO Akademie umění a kultury pro seniory
Absolventský koncert, J. Růžičky, 18:30 hodin
Závěrečné vystoupení tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů, 16:30 a 18:30
ZAHRADNÍ KYTAROHRANÍ - vystoupení kytarových souborů ZUŠ Jižní Město a ZUŠ Hostivař
Dětský sbor Pražská kantiléna soutěž Limburg
Absolventský koncert, Chodovská tvrz
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Absolventský koncert, Chodovská tvrz
Absolventský koncert, Chodovská tvrz
Přijímací zkoušky do ZUŠ
Den matek, Kunratice
Jihoměstský trojlístek - Koťátka a hosté, Komunitní centrum Matky Terezy, 15:00 hodin
Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Hraje celá rodina, Křtinská, 18:30 hodin
Kytara na Chodovské tvrzi, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Dívčí sbor Pražská kantiléna soutěž Budapešť
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Jarní jazz koncert - koncert kapel, Křtinská, 19:00 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Vítání jara, Kunratice
Soustředění Pražská kantiléna, Bedřichov
Koncert žáků smyčcového oddělení, DD Háje, 14:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Čáry, čmáry, Chodovská tvrz
Koncert učitelů, Křtinská, 18:30 hodin
Klavírní ozvěny, Chodovská tvrz, 19 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
Jižní Město Music 2017
Koncert žáků kytarového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
Karlovarský skřivánek 2017 - celopražské kolo pěvecké soutěže
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Klavírní koncert Miroslava Míče, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert vítězů školního kola klavírní soutěže, Křtinská, 19:00 hodin
Koncert Aulodie - Komunitní centrum Matky Terezy, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Vystoupení žáků tanečního oddělení
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Vánočníček - koncert kapel ZUŠ Jižní Město
Vánoční koncert Pražská kantiléna, Evangelický kostel, Smíchov
Vánoční koncert - žáci H. Žárové + Hájíček, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Vánoční koncert - dětský sbor Pražská kantiléna, přípravné sbory Kuřátka, Koťátka, Kantilénka
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert smyčcového oddělení, Dům důchodců, Háje
Pražská kantiléna, Obecní dům
Kantilénka - Skladatelé dětem, HAMU
Pražská kantiléna, Rudolfinum
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Schůzka s rodiči žáků PHV, Křtinská, 18:00 hodin
Hájíček - folklorní festival, Vinohradské divadlo
Schůzka s rodiči žáků PHV, J. Růžičky, 18:00 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 18:30 hodin
"Můj Karel IV." pohledem žáků pražských základních uměleckých škol
Hájíček - Setkání lidových muzik, Letňany
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 19:00 hodin
Kantilénka - Dny soudobé hudby, HAMU, 19:30 hodin
Festival Bosna a Hercegovina, Hájíček
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Praha 11, Hájíček + J. Pohnán
Aulodie + ZUŠ Benátky nad Jizerou, Křtinská, 18 hodin
Aulodie + Koncert Benátky nad Jizerou
Folklorní festival od 15:30 hodin, park u Chodovské tvrze
Dny Prahy 11 - Aulodie od 15 hodin, BJ Band od 18 hodin
Pražská kantiléna - U Tří Svatých, Kunratice - slavnostní požehnání sousoší kalvárie
Pražská kantiléna - LETNÍ KONCERT
Letní soustředění Pražské kantilény
Výstava studentů Akademie umění a kultury hlavního města Prahy
Pražská kantiléna - koncert, HAMU
Absolventský koncert, ZUŠ Křtinská, 18:30 hodin
Slavnostní koncert žáků dechového oddělení, Dům U Kamenného zvonu, 19:00 hodin
Závěrečné koncerty sborů, kostel sv. Šimona a Judy, 15:00 hodin a 18:00 hodin
Pražská kantiléna - Otvírání studánek, Chodovská tvrz, 16:00 hodin
Noc kostelů, Komunitní centrum Matky Terezy, 16:00 hodin
Vystoupení literárně-dramatického oddělení, KC Zahrada, 19:00 hodin
Koncert smyčcových orchestrů, Křtinská, 18:30 hodin
Závěrečné vystoupení studentů Akademie umění, KC Zahrada, 18:30 hodin
Absolventský koncert, ZUŠ Křtinská, 18:30 hodin
Výstava absolventů výtvarného oddělení, KC Zahrada
Vystoupení tanečního oddělení, Divadlo U Hasičů, 16:30 hodin, 18:30 hodin
Maraton
Koncert k 20. výročí Aulodie - HAMU, Sál Martinů, 16:00 hodin
Absolventský koncert, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Aulodie - Noc na Karlštejně
Koťátka, Jihoměstský trojlístek, Komunitní centrum Matky Terezy, 15:00 hodin
Koncert Pražské kantilény na Festivalu středočeských ZUŠ, Poděbrady
Koncert nejmladších žáků, Křtinská, 18:00 hodin
Výstava absolventů a žáků vyšších ročníků výtvarného oboru, KC Zahrada
Klavírní koncert v Atriu
Absolventský koncert, ZUŠ J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert ke Dni matek, Kunratice, 15:00 hodin
Závěrečné vystoupení Tanečního oddělení - divadlo U Hasičů
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Absolventský koncert, ZUŠ J. Růžičky, 18:30 hodin
Kytara na Chodovské tvrzi, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Pražská kantiléna - soutěž Neerpelt, Belgie
Absolventský koncert 28. dubna 2016, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Absolventský koncert 27. dubna 2016, Chodovská tvrz, 18:30 hodin
Jarní koncert Pražské kantilény
Hraje celá rodina, Křtinská, 18:00 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 19:00 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 19:00 hodin
Koťátka - Rolničkové svátky písní
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert kapel a interpretů oddělení elektronické hudby ZUŠ Jižní Město
Čáry, čmáry, malování!IV.
Vernisáž Čáry, čmáry, malování IV., Chodovská tvrz
Koncert žáků ZUŠ Jižní Město - Kantilénka, komorní soubory a sólisté, Modlitebna Korunní, 18:00 hodin
Jarní koncert bandů ZUŠ Jižní Město, sál ZUŠ Křtinská, 19:00 hodin
Klavírní festival - Klavírní ozvěny VII. ročník, Chodovská tvrz, 19:00 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Soustředění Pražské kantilény, Bedřichov
Koncert k poctě Jaroslava Ježka - Benátky nad Jizerou
Koncert k poctě Jaroslava Ježka - KC Zahrada
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert učitelů
Koncert žáků klavírního oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert Aulodie na Karlštejně
Koncert kytarového oddělení 22. 2. 2016
Koncert žáků kytarového oddělení, Křtinská, 19:00 hodin
Karlovarský skřivánek 2016 - celopražské kolo soutěže v sólovém zpěvu
Celostátní soutěž dětí a mládeže v sólovém zpěvu - Karlovarský skřivánek, celopražské kolo, sál ZUŠ
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Soutěž Jižní Město Music 2016 - obor komorní hra, sál ZUŠ
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 19:00 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 19:00 hodin
Koncert žáků smyčcového oddělení, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Vánoční koncerty na Chodovské tvrzi od 16:00 a 17:00 hodin, účinkují soubory ZUŠ
Vánoční koncert zobcových fléten, Komunitní centrum Matky Terezy
Aulodie - vánoční koncert, Komunitní centrum Matky Terezy, 18:30 hodin
Vánoční koncert - Dětský a Dívčí sbor Pražská kantiléna, Komorní smyčcový orchestr ZUŠ
Adventní koncert pěveckého oddělení
Adventní koncert pěveckého oddělení, Křtinská
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Vánoční koncerty přípravných sborů Pražské kantilény, Komunitní centrum Matky Terezy
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:00 hodin
Vánoční představení tanečního oddělení v KC Zahrada
Vánočníček - koncert kapel, Křtinská, 18:00 hodin
Adventní koncert, Kostel sv. Františka z Assisi
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Advent v Kunraticích
Koncert žáků školy, J. Růžičky, 18:30 hodin
Jižní Město hraje, zpívá, tancuje
Hájíček - folklorní festival, KC Zahrada, 14:00 hodin
Slavnostní koncert pražských základních uměleckých škol
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Podzimní koncert - Pražská kantiléna a hosté
Koncert žáků dechového oddělení, J. Růžičky, 19:00 hodin
Podzimní koncert
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Kristián Mensa - žák naší školy - výstava umělecké tvorby
Koncert žáků školy, Křtinská, 18:30 hodin
Koncert žáků dechového oddělení, Křtinská, 19:00 hodin
Dívčí sbor Pražská kantiléna, soutěž Bielsko-Biala, Polsko
Seminář dechového oddělení na téma - jazyk a dýchání (Křtinská, 10:00)
Koncert účastníků pěvecké soutěže B. Martinů, ZUŠ J. Růžičky, 18:00 hodin
Klasika vážně i nevážně
Koncert žáků a učitelů školy ke dni seniorů - „Hudba vážně nevážně": Kunratice, Sokolovna, 15:00
Slavnostní imatrikulace studentů Akademie, Sál ZUŠ Křtinská, 10:00
Dny Prahy 11
Akademie třetího věku
Letní koncert Pražské kantilény ve Štěkni
Czech Jazz Workshop 2015
Slavnostní koncert dechového oddělení ZUŠ Jižní Město
Letní koncerty dětského sboru PRAŽSKÁ KANTILÉNA a jeho přípravných sborů
Závěrečné vystoupení tanečního oddělení v Divadle ABC
West Side Story v podání Aulodie v KC Zahrada
Závěrečné vystoupení souborů literárně-dramatického oddělení
Výstava v KC Zahrada