Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu – výsledky
Blahopřejeme !
k úspěchu v krajském kole soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje
Praha 24. - 27. 3. 2015
TRUBKA
1. cena Jáchym Chalupa /uč. J. Pohnán/
1. cena Anastázie Chalupová /uč. J. Pohnán/
LESNÍ ROH
2. cena Tomáš Janča /uč. M. Kopecký/
SAXOFON
3. cena Patrik Žalud /uč. L. Dittrichová/
KLARINET
1. cena s postupem do celostátního kola
Anna Dolečková /uč. K. Doležal/
1. cena s postupem do celostátního kola
Barbora Bubeníčková /uč. K. Doležal/
2. cena Jakub Vyhňák /uč. K. Doležal/
2. cena Jaroslav Soral /uč. K. Doležal/
2. cena Daniel Srba /uč. K. Doležal/
3. cena Daniel Blažek /uč. S. Vaňková/
3. cena Vojtěch Cibulka /uč. S. Vaňková/
3. cena Klára Machová /uč. L. Dittrichová/
Čestné uznání Adéla Atassi /uč. S. Vaňková/
PŘÍČNÁ FLÉTNA
1. cena s postupem do celostátního kola
Evelína Čížková /uč. P.Grau/
1. cena s postupem do celostátního kola
František Hrubý /uč. P. Grau/
1. cena s postupem do celostátního kola
Nela Kleprlíková /uč. V. Krejčí/
1. cena s postupem do celostátního kola
Anna Šteflová /uč. P. Grau/
1. cena Karolína Suchopárková /uč. V. Krejčí/
2. cena Jan Alfery /uč. V. Krejčí/
2. cena Julian Boschat /uč. P. Grau/
2. cena Alžběta Herzová /uč. P. Grau/
2. cena Markéta Kundrátová /uč. P.Grau/
3. cena Vojtěch Řezák /uč. P. Grau/
3. cena Lucie Sochová /uč. P. Grau/
Čestné uznání Veronika Hájková /uč. V. Krejčí/
ZOBCOVÁ FLÉTNA
1. cena s postupem do celostátního kola
Sofie Finková /uč. L. Kleprlíková/
1. cena s postupem do celostátního kola
Anna Šteflová /uč. J. Petříková/
1. cena Klára Davídková /uč. J. Petříková/
1. cena Zuzana Chalupová /uč. J. Petříková/
2. cena Adéla Nováková /uč. L. Kleprlíková/
3. cena Veronika Buková /uč. J. Petříková/
3. cena Veronika Lukešová /uč. V. Krejčí/
3. cena Vendula Panchártková /uč. J. Petříková/
Čestné uznání Vojtěch Zlatník /uč. M. Kopecký/
Zvláštní ocenění za vynikající pedagogickou práci
Kamil Doležal
Petr Grau
Věra Krejčí
Jitka Petříková
Zvláštní ocenění za vynikající klavírní spolupráci
Irena Černíčková
Kateřina Konopová
Zvláštní ocenění za vynikající cembalový doprovod
Ilijana Nikolová
Ondřej Bernovský