Kalendář akcí
Zvětšit kalendářJMM 2015 - výsledky
Základní umělecká škola Jižní Město
Křtinská 673, Praha 4
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2015
XXI. ročník soutěže pro mladé sólisty
Výsledky soutěže
ve hře na dechové dřevěné a žesťové nástroje
14. 2. 2015
-------------------------------------------------------------
0. kategorie
1. cena - Julian Boschat , flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Karolína Suchopárková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
1. kategorie
1. cena – Tereza Čapková, pozoun
zvláštní cena za mimořádný výkon
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
1. cena – Tereza Čapková, baskřídlovka
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
1. cena – Alžběta Herzová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Jaroslav Soral, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Jakub Vyhňák, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Prokop Stodola, saxofon
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr. Milan Arner
2. cena – Anna Hájková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
2. cena – Matyáš Benda, klarinet
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr. Milan Arner
2. cena – Klára Machová, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Lucie Dittrichová
2. cena – Radovan Kostlivý, lesní roh
ZUŠ Lounských, uč. Petr Duda
2. cena – Jakub Kopec, pozoun
ZUŠ A. Voborského, uč. MgA. Tereza Radová
2. cena – Jiří Syrovátko, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
3. cena – Zuzana Kadlecová, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
3. cena – Matyáš Toušek, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Tomáš Míka
2. kategorie
1. cena – Evelína Čížková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – František Hrubý, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
2. cena – Beáta Jakubcová, saxofon
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr. Milan Arner
2. cena – Patrik Žalud, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Lucie Dittrichová
2. cena – Marie Čížková, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Luboš Zajíc
3. cena – Jasmína Branná, flétna
ZUŠ Lounských, MgA. Michaela Valentová
3. cena – Vojtěch Řezák, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
3. kategorie
2. cena – Markéta Kundrátová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
2. cena – Cyril Popek, klarinet
ZUŠ Dunická, uč. Mgr. Luboš Zajíc
2. cena – Agáta Lantová, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
3. cena – Daniel Blažek, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
4. kategorie
1. cena – Lucie Sochová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
2. cena – Andrea Báňasová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
3. cena – Adéla Atassi, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
5. kategorie
1. cena – Anna Dolečková, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Kristýna Tardíková, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
1. cena – Adéla Víšková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
2. cena – Jáchym Chalupa, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
3. cena – Ondřej Řezák, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
6. kategorie
1. cena – Anastázie Chalupová, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
2. cena – Barbora Bubeníčková, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
3. cena – Kryštof Kopec, pozoun
ZUŠ A. Voborského, uč. MgA. Tereza Radová
7. kategorie
1. cena – Lucie Rendlová, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Zdeněk Horáček, klarinet
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr. Milan Arner
2. cena – Anna Šteflová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
3. cena – Jan Alfery, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
8. kategorie
1. cena – Václav Hadrava, tuba
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2015
XXI. ročník soutěže pro mladé sólisty
Výsledky soutěže
ve hře na zobcovou flétnu 13.2. 2015
-------------------------------------------------------------
ZOBCOVÁ FLÉTNA
0. kategorie
1. cena - Lukášová Nina
ZUŠ Jižní Město, uč. Lucie Dittrichová
2. cena – Strádalová Anna
ZUŠ Voborského, uč. Tereza Radová
3. cena – Kvášová Tereza
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
I. kategorie
1. cena – Hrdlička Cyril
ZUŠ Dunická, uč. Josef Pecha
2. cena – Čeřovská Monika
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
2. cena – Horníčková Nela
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
II. kategorie
1. cena – Chalupová Zuzana
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
1. cena – Jelínková Petra
ZUŠ Lounských, uč. Zuzana Riedlbauchová
1.cena – Zapletalová Johana
ZUŠ Jižní Město, uč. Lucie Dittrichová
2. cena – Davídková Klára
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
2. cena – Lebedová Hana
ZUŠ Dunická, uč. Josef Pecha
2. cena – Vítek Vojtěch
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
2. cena – Zlatník Vojtěch
ZUŠ Jižní Město, uč. Martin Kopecký
3. cena – Kobrová Agáta
ZUŠ Dunická, uč. Josef Pecha
3. cena – Kundrátová Simona
ZUŠ Dunická, uč. Petr Mach
ČU – Kratochvílová Vendula
ZUŠ Lounských, uč. Tomáš Míka
III. kategorie
1. cena – Magdič Ellen
ZUŠ Lounských, uč. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Matějíček Jan
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
2. cena – Žížalová Alžběta
ZUŠ Lounských, uč. Zuzana Riedlbauchová
3. cena – Matějíček Jakub
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
ČU – Slaná Lucie
ZUŠ Jižní Město, uč. Simona Vaňková
IV. kategorie
1. cena – Poláková Emma
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
1. cena – Lukešová Veronika
ZUŠ Jižní Město, uč. Věra Krejčí
2. cena – Ozuna Ella
ZUŠ Lounských, uč. Hana Bubeníčková
2. cena – Švehlová Kateřina
ZUŠ Jižní Město, uč. Věra Krejčí
2.cena – Votrubová Markéta
ZUŠ Dunická, uč. Josef Pecha
3.cena – Mrázek Filip
ZUŠ Dunická, uč. Josef Pecha
ČU – Bialas Šimon
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
V. kategorie
1. cena – Finková Sofie
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
3. cena – Devátý Václav
ZUŠ Jižní Město, Jitka Petříková
3. cena – Zedníková Justýna
ZUŠ Lounských, uč. Hana Bubeníčková
VI. kategorie
1. cena – Ozuna Jáchym
ZUŠ Lounských, uč. Hana Bubeníčková
2. cena – Nováková Adéla
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
VII.. kategorie
1. cena – Šteflová Anna
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
1. cena – Blažek Jakub
ZUŠ Dunická, uč. Luboš Zajíc
2. cena – Buková Veronika
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková