Kalendář akcí
Zvětšit kalendářJMM 2017 - výsledky
Základní umělecká škola Jižní Město
Křtinská 673
Praha 4
VÝSLEDKY SOUTĚŽE JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2017
Hra na klavír
25. února 2017
0. kategorie
1. cena Adam Znamirovský ZUŠ Jižní Město
uč. M. Cibulková
I. kategorie
1. cena Veronika Morávková ZUŠ Jižní Město
uč. B. Sirakov
1. cena Matyáš Vrbka ZUŠ Jižní Město
uč. H. Píchová
2. cena Adam Vlach ZUŠ Jižní Město
uč. K. Konopová
3. cena Julie Greif ZUŠ Voborského
uč. Š. Bartáková
II. kategorie
1. cena Paulína Murínová ZUŠ Jižní Město
uč. A. Michalová
1. cena Nguyen Phuong Thao ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
2. cena Lenka Nováková ZUŠ A. Voborského uč. K. Brzotická
2. cena Vojtěch Seidl ZUŠ Jižní Město
uč. B. Kürstenová
3. cena Anna Pacolová ZUŠ Jižní Město
uč. B. Kürstenová
3. cena Kateřina Pacolová ZUŠ Jižní Město
uč. B. Kürstenová
čestné uznání Ida Hillerová ZUŠ A. Voborského uč. V. Jambor
čestné uznání Maxim Kim ZUŠ Jižní Město uč. M. Bartošová
III. kategorie
1. cena Petra Jelínková ZUŠ Lounských
uč. J. Šanderová
1. cena Filip Kolaja ZUŠ Lounských
uč. J. Šanderová
2. cena Rosalie Jančíková ZUŠ Jižní Město
uč. R. Sochorová
3. cena Eliška Šimáčková ZUŠ Lounských
uč. V. Marková
3. cena Šimon Šmehil ZUŠ Jižní Město
uč. B. Kürstenová
čestné uznání Michaela Andrea Marková ZUŠ A. Voborského uč. K. Brzotická
čestné uznání Tomáš Mucha ZUŠ Jižní Město uč. B. Kürstenová
IV. kategorie
1. cena Sophia Ahmed ZUŠ Lounských
uč. J. Šanderová
2. cena Jiří Toupal ZUŠ Jižní Město
uč. A. Roskotová
3. cena Lily Svátková ZUŠ Lounských
uč. V. Marková
3. cena Michaela Winterová ZUŠ A. Voborského
uč. M. Čermáková
čestné uznání Tereza Bencková ZUŠ A. Voborského uč. V. Jambor
V. kategorie
1. cena Eliška Králová ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
2. cena Klára Češpivová ZUŠ Lounských uč. V. Marková
3. cena Sofia Borodkina ZUŠ Jižní Město
uč. A. Michalová
čestné uznání Ondřej Mucha ZUŠ Jižní Město uč. B. Kürstenová
VI. kategorie
1. cena Šárka Dusová ZUŠ A. Voborského
uč. Š. Bartáková
2. cena Amálie Hradečná ZUŠ V. Petrova uč. L. Navrátilová
VII. kategorie
1. cena Tomáš Beránek ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
1. cena Ivan Rákosník ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
2. cena Sára Ashby ZUŠ Jižní Město uč. A. Dimitrová
VIII. kategorie
1. cena Martin Chudada ZUŠ Jižní Město
uč. M. Cibulková
2. cena Štěpánka Syrovátková ZUŠ Lounských uč. M. Prokopová
2. cena Marek Nestěra ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
IX. kategorie
1. cena Julie Přerovská ZUŠ V. Petrova
uč. J. Shabuová
1. cena Lenka Síbrová ZUŠ Jižní Město uč. H. Píchová
3. cena Anas Hamami ZUŠ Jižní Město
uč. M. Bartošová
čestné uznání Ondřej Nápravník ZUŠ Jižní Město
uč. B. Kürstenová
X. kategorie
1. cena Jonáš Čekal ZUŠ A. Voborského
uč. J. Houska