Základní umělecká škola Jižní Město, Praha

Celoroční plán 2019/2020

Základní umělecká škola Jižní Město

Praha 4, Křtinská 673                                               

           

                                               CELOROČNÍ PLÁN 2019/2020

 

datum

den

 

místo

čas

4.9.

stř

Seminář dech.odd. - zobcová flétna

10.00

11.9.

stř

Seminář dech.odd. - žestě

10.00

17.9.

út

Aulodie – Prosecká zastaveníčka

 

18.00

28.9.

so

Podzimní hraní v parku

Park  u ZUŠ

14.00

1.10.

út

Seminář dech.odd. - příčná flétna

10.00

2.10.

stř

Seminář NIVD – akordeony

10-14

10.10.

čt

Erasmus Day - PK

17.30

11.10.

Seminář dech.odd. - klarinet a saxofon

10.00

14.10.

po

PK + Camerata

Rudolfinum

19.30

15.10.

út

Seminář pěveckého odd.

18.00

18.- 20.10.

pá-ne

Písňová soutěž B. Martinů - Praha

 

 

21.10.

po

Kytarová dílna

18.00

1.-3.11.

pá-ne

Soustředění PK

Žihle

 

7.11.

čt

Koncert žáků školy

18.30

8.11.

PK – soutěž FSU Jihlava

 

 

11.11.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

13.11.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

18.11.

po

Koncert žáků dechového odd.

JR

18.30

20.11.

stř

Schůzka s rodiči žáků PHV

JR

18.00

21.11.

čt

Koncert žáků školy

18.30

23.11.

so

Generální zkoušky přípravných odd. sborů

9 - 17

25.11.

po

Schůzka s rodiči žáků PHV

18.00

26.11.

út

Kytarová dílna

JR

18.00

28. - 30.11.

čt-ne

Pěvecká soutěž Olomouc

 

 

3.12.

út

Koncert smyčcového oddělení

Domov seniorů

Háje

14.30

5.12.

čt

Koncert žáků školy

18.30

6.12.

PK koncert

Obecní dům

 

7.12.

so

Vánoční koncert přípravných odd. PK

Kostel sv. Šimona

 a Judy

15., 18.00

9.12.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

10.12.

út

PK koncert

Kutná Hora

 

11.12.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

12.12.

čt

Koncert žáků školy

18.30

17.12.

út

PK koncert

Husův sbor,

Praha 1

 

18.12.

stř

Vánočníček  - kapely

18.30

18.12.

stř

Vánoční kolaudace sborového sálu

19.30

19.12.

čt

Vánoční koncert Kytarového souboru

Háje-Mezi domy

18.30

13.1.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

23.1.

čt

Koncert žáků školy

18.30

24.1.  Aulodie Komun.centrum Matky Terezy 18:00

25. - 26.1.

so-ne

Umělecká soutěž Allegro - Praha

 

 

27.1.

po

Koncert smyčcového odd.

18.30

28.1.

út

Společný koncert ZUŠ, populární hudba

GONG

 

leden

 

Koncert Aulodie

 

 

10.2.

po

Koncert kytarového odd.

18.30

10.2.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

12.2.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

13.2.

čt

Koncert žáků školy

18.30

5.3.

čt

Klavírní koncert

18.30

9.3.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

12.3.

čt

Koncert žáků školy

18.30

13.-15.3.

pá-ne

Jarní soustředění PK

Žihle

 

17.3.

út

Festival mladých klavíristů

Chodovská tvrz

18.30

21.3.

so

Dětská pěvecká soutěž J. Křičky

ZUŠ Mšeno

 

23. - 25.3.

po-stř

Celostátní kolo Karlovarského skřivánku

Karlovy Vary

 

23.3.

po

Koncert učitelů

JR

18.30

25.3.

stř

Koncert žáků dechového odd.

18.30

26.3.

čt

Koncert žáků školy

18.30

1.4.

stř

Velikonočníček

18.30

2.4.

čt

Koncert žáků školy

18.30

4. – 9.4.

so-čt

PK - soutěž Itálie

 

 

6.4.

po

Koncert žáků dechového odd.

JR

18.30

7.4.

út

Seminář pěveckého odd.

 

16.4.

čt

Hraje celá rodina

18.30

20.4.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

23.4.

čt

Koncert žáků školy

18.30

26 – 30.4.

ne-čt

Pěvecká soutěž Mládí a Bohuslav Martinů

Polička

 

30.4.

čt

Koncert nejmladších žáků

18.00

duben

 

Výstava prací žáků výtvarného odd.

KC Zahrada

 

6.5.

stř

Klavírní večer

Atrium

18.30

11.5.

po

Koncert žáků školy

JR

18.30

4.nebo11.5.

po

Zahradní kytarohraní

KC Zahrada

18.00

14.5.

čt

Koncert žáků školy

18.30

16.5. so Aulodie - Jarní hraní v parku Buštěhrad 15:00

21.5.

čt

Kytara na Chodovské tvrzi

CHT

18.30

25.5.

po

Absolventský koncert

JR

18.30

26.5.

út

Absolventský koncert

CHT

18.30

28.5.

čt

Koncert žáků školy

18.30

květen

 

Výstava absolventů výtvarného odd.

Kř, JR

 

1.6.

po

Absolventský koncert

18.30

3.6.

stř

Koncert smyčcového odd.

18.30

4.6.

čt

Závěrečný koncert sborů

Rudolfinum

 

18.00

5.6. Aulodie  Anežský klášter 18:00

7.6.

ne

Závěrečné vystoupení TO

Divadlo U Hasičů

 

8.6.

po

Koncert smyčcového odd.

18.30

9.6.

út

Závěrečné vystoupení LDO

KC Zahrada

 

9.6.

út

Absolventský koncert

CHT

18.30

10.6.

stř

Absolventský koncert

CHT

18.30

13.6.

so

Závěrečný koncert sborů

Kostel sv. Šimona

a Judy

 

14.6.

ne

Slavnostní koncert dechového odd.

Dům U Kamenného

 zvonu

19.00

červen

 

Závěrečný koncert Aulodie

 

 

16.-23.8.

ne-ne

Letní soustředění PK

Štěkeň

 

 

 

 

 

ZKOUŠKY:

pololetní zk. zobc.fl. a dechy PHV, O.roč., 1.roč. + absolventi I. a II. stupně: 20. 1. JR, 21. 1. Kř

pololetní zk. smyčce 1. roč. + absolventi I. a II. st..:  29. 1. 2020

pololetní zk. kytara 1. roč. + absolventi I. a II. st.:  16. 1. 2020     

pololetní zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky: 13. - 17. 1. 2020

 

závěrečné zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky: 1. - 5. 6. 2020

závěrečné zkoušky:    1. – 5. 6. 2020

závěrečné zkoušky pěveckého odd.: 9. - 11. 6. 2020

 

přijímací zkoušky:    12. a 13. 5. 2020 (obě budovy = výuka zrušena)

                                   náhradní termín 18. 5. 2020 (obě budovy = výuka zrušena)

 

 

PRÁZDNINY:

podzimní prázdniny:  úterý 29. 10. - středa 30. 10. 2019

vánoční prázdniny:     pondělí 23. 12 . 2019  –  pátek 3. 1. 2020, zač. vyuč. v pondělí 6. 1. 2020

pololetní prázdniny:   pátek  31. 1. 2020

jarní prázdniny:          17. 2. - 23. 2. 2020

velikonoční prázdniny: čtvrtek 9. 4. a  pátek 10. 4. 2020 + pondělí 13. 4. 2020

hlavní prázdniny: středa 1. 7. 2020 – pondělí 31. 8. 2020, vyučování začne v úterý 1. září 2020

 

 

SOUTĚŽE:

školní kolo soutěže ZUŠ – klavír: úterý 11. 2. 2020

školní kolo soutěže ZUŠ – kytara: úterý 27. 1. 2020

školní kolo soutěže ZUŠ – smyčce: středa 12. 2. 2020

 

 

Celopražské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek: sobota 7. 3. 2020

 

Jižní Město Music  - obor: kytara      sobota 8. 2. 2020

 

 

Ústřední kola soutěží ZUŠ

Hra na kytaru                                     24. – 26. 4. 2020        ZUŠ T. Brzkové Plzeň

Hra na klavír                                      29. 4. – 2. 5. 2020      ZUŠ Praha 8, Taussigova

Hra na smyčcové nástroje                  14. – 17. 5. 2020        ZUŠ Liberec, Frýdlantská

Dechové orchestry                             22. – 24. 5. 2020        ZUŠ Letovice

Jazzové a ostatní orchestry                5. – 6. 6. 2020            ZUŠ Litvínov

LDO: Sólový a slovesný projev         28. 5. – 31. 5. 2020    ZUŠ Uherské Hradiště

Výtvarný obor                                               3. – 11. 10. 2020        ZUŠ M. Stibora Olomouc

 

 

ZKOUŠKY:

pololetní zk. zobc.fl. a dechy PHV, O.roč., 1.roč. + absolventi I. a II. stupně: 20. 1. JR, 21. 1. Kř

pololetní zk. smyčce 1. roč. + absolventi I. a II. st..:  29. 1. 2020

pololetní zk. kytara 1. roč. + absolventi I. a II. st.:  16. 1. 2020     

pololetní zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky: 13. - 17. 1. 2020

 

závěrečné zkoušky z VHV pro žáky omluvené z pravidelné docházky: 1. - 5. 6. 2020

závěrečné zkoušky:    1. – 5. 6. 2020

závěrečné zkoušky pěveckého odd.: 9. - 11. 6. 2020

 

přijímací zkoušky:    12. a 13. 5. 2020 (obě budovy = výuka zrušena)

                                   náhradní termín 18. 5. 2020 (obě budovy = výuka zrušena)

 

Celopražské kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek: sobota 7. 3. 2020

 

Jižní Město Music  - obor: kytara      sobota 8. 2. 2020

 

 

Ústřední kola soutěží ZUŠ

Hra na kytaru                                     24. – 26. 4. 2020        ZUŠ T. Brzkové Plzeň

Hra na klavír                                      29. 4. – 2. 5. 2020      ZUŠ Praha 8, Taussigova

Hra na smyčcové nástroje                  14. – 17. 5. 2020        ZUŠ Liberec, Frýdlantská

Dechové orchestry                             22. – 24. 5. 2020        ZUŠ Letovice

Jazzové a ostatní orchestry                5. – 6. 6. 2020            ZUŠ Litvínov

LDO: Sólový a slovesný projev         28. 5. – 31. 5. 2020    ZUŠ Uherské Hradiště

Výtvarný obor                                               3. – 11. 10. 2020        ZUŠ M. Stibora Olomouc

 

 

.