Kalendář akcí
Zvětšit kalendářJMM 2011 - výsledky
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2011
VÝSLEDKY SOUTĚŽE ve hře na klavír
12. 2. 2011
0. kategorie
1. cena Markéta Brejníková ZUŠ Jižní Město, uč. H. Píchová
2. cena Veronika Janteková ZUŠ Jižní Město, uč. H. Píchová
3. cena Ludmila Kopečková ZUŠ Spořilov, uč. M. Dušíková
3. cena Anna Kuperová ZUŠ Modřany, uč. G. Ziklová
1. kategorie
1. cena Tran Hoang Anh ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
2. cena Natálie Ziklová ZUŠ Modřany, uč. O. Hrachovcová
3. cena Lucie Hofmanová ZUŠ Modřany, uč. Š. Bartáková
3. cena Lukáš Vrbka ZUŠ Jižní Město, uč. H. Píchová
čestné uznání Aleksandra Bajičová ZUŠ Modřany, uč. M. Tesař
2. kategorie
1. cena Anna Pokorná ZUŠ Modřany, uč. S. Hucková
2. cena Anna Muchová ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová
2. cena Dalibor Procházka ZUŠ Jižní Město, uč. A. Dimitrová
3. cena Aneta Jedličková ZUŠ Modřany, uč. J. Houska
3. cena Anas Hamami ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
čestné uznání Sabina Čopiková ZUŠ Modřany, uč. K. Brzotická
3. kategorie
2. cena Matouš Jarolímek ZUŠ Jižní Město, uč. A. Dimitrová
4. kategorie
1. cena a zvláštní ocenění za vynikající výkon
Natálie Schwamová ZUŠ Jižní Město, uč. M. Langer
2. cena Lenka Síbrová ZUŠ Jižní Město, uč. H. Píchová
5. kategorie
1. cena a absolutní vítěz
Matyáš Novák ZUŠ Jižní Město, uč. I. Kahánek
6. kategorie
2. cena Markéta Majdáková ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová
3. cena Petra Havrlíková ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
7. kategorie
2. cena Thao Thanh Ha ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
3. cena Kristýna Klůsová ZUŠ Jižní Město, uč. H. Píchová
8. kategorie
3. cena David Novotný ZUŠ Modřany, uč. J. Houska
čestné uznání Kryštof Kadlec ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová
čestné uznání Tran Khanh Ly ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
9. kategorie
1. cena Tadeáš Krejčí ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
2. cena Alena Chaloupková ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová
čestné uznání Eliška Bobůrková ZUŠ Jižní Město, uč. A. Dimitrová
10. kategorie
1. cena Laura Kaufmann ZUŠ Jižní Město, uč. M. Bartošová
11. kategorie
1. cena Alexej Byček ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová
1. cena Jan Fabián ZUŠ Jižní Město, uč. R. Sochorová