Kalendář akcí
Zvětšit kalendářJMM 2012 - výsledky
Základní umělecká škola Jižní Město
Křtinská 673, Praha 4
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2012
XVIII. ročník soutěže pro mladé sólisty
Výsledky soutěže
ve hře na dechové dřevěné a žesťové nástroje
-------------------------------------------------------------
0. kategorie
1. cena - Kateřina Sypěnová , flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
2. cena – Jáchym Hykrda, flétna
ZUŠ Lounských, uč. MgA.Michaela Valentová
2. cena – Michal Novák, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Svatopluk Šťastný
1. kategorie
1. cena – František Hrubý, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Nela Kleprlíková, flétna
ZUŠ Jižní Město, Mgr. Věra Krejčí
1. cena – Beáta Jakubcová, saxofon
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr.Milan Arner
1. cena – Matěj Rada, trubka
ZUŠ A. Voborského, uč. Lubomír Jurníček
1. cena – Richard Fritsch, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
2. cena – Tomáš Janča, lesní roh
ZUŠ Jižní Město, uč. Martin Kopecký
2. kategorie
1. cena – Mishel Nüssli, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
2. cena – Marie Tesaříková, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Adéla Atassi, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
2. cena – Vojtěch Cibulka, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
2. cena – Josef Kokš, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
3. cena – Lukáš Havlíček, trubka
ZUŠ Lounských, Mgr. Luboš Krtička
3. cena – Jan Škůrek, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
3. kategorie
1. cena – Klára Váchová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Jitka Petříková
1. cena – Anna Dolečková, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Jakub Beránek, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Svatopluk Šťastný
1. cena – Adéla Nováková, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Kristýna Tardíková, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
2. cena – Adéla Víšková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Lenka Kleprlíková
2. cena – Šarlota Jakubcová, klarinet
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr.Milan Arner
2. cena – Adéla Mauleová, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
2. cena – Jáchym Chalupa, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
2. cena – Lucie Zahálková, pozoun
ZUŠ Lounských, uč. Libuše Jedličková
3. cena – Markéta Typovská, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Svatopluk Šťastný
3. cena – Patrik Zítka, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. MgA. Simona Vaňková
4. kategorie
1. cena – Barbora Bubeníčková, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Anastázie Chalupová, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
2. cena – Anna Ovsíková, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Kateřina Vidímová, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Robert Kvaček, tenor
ZUŠ Dunická, uč. Lubomír Nenadál
3. cena – Eliška Adamcová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
3. cena – Jáchym Solecký, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Robert Pacourek
5. kategorie
1. cena – Jan Alfery, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
1. cena – Veronika Houdková, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
1. cena – Anna Šteflová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Štěpánka Šediváková, saxofon
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr.Milan Arner
1. cena – Barbora Drvotová, tuba
ZUŠ A. Voborského, uč. Tereza Radová
2. cena – Anna Chalupová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
2. cena – Kristýna Štěpánová, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
2. cena – Zdeněk Horáček, klarinet
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr.Milan Arner
2. cena – Anežka Rásochová, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
2. cena – Matěj Němec, trubka
ZUŠ Jižní Město, uč. Jiří Pohnán
2. cena – Gustav Sedelmayer, trubka
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Luboš Krtička
6. kategorie
1. cena – Barbora Hořejší, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
1. cena –Anna Sysová, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Františka Procházková, lesní roh
ZUŠ Jižní Město, uč. Martin Kopecký
2. cena – Tomáš Kozák, klarinet
ZUŠ Lounských, uč. Svatopluk Šťastný
3. cena – Jakub Landovský, klarinet
ZUŠ A. Voborského, uč. Mgr.Milan Arner
7. kategorie
1. cena – Denisa Geislerová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Aranka Hrušková, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
1. cena – Ingeborg Mézlová, klarinet
ZUŠ Jižní Město, uč. Robert Pacourek
1. cena – Petr Bárta, trubka
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Luboš Krtička
8. kategorie
1. cena – Jana Dryáková, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
1. cena – Veronika Hlaváčová, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
1. cena – Anna Jechová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
1. cena – Markéta Lorencová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
1. cena – Michael Jermář, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. Pavel Škrna
1. cena – Michal Navrátil, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. Kamil Doležal
2. cena – Adéla Janatová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
2. cena – Marie Žemličková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
2. cena – David Lenz, klarinet
ZUŠ Milevsko, uč. Robert Pacourek
2. cena – Radek Šimák, saxofon
ZUŠ Jižní Město, uč. Dan Blažek
3. cena – Kristina Brhlová, flétna
ZUŠ Spořilov, uč. Petr Mach
3. cena – Justina Krotká, flétna
ZUŠ Lounských, uč. Mgr. Zuzana Riedlbauchová
3. cena – Zuzana Šplíchalová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
9. kategorie
1. cena – Radana Lebedová, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Petr Grau
2. cena – Kamila Kováříková, flétna
ZUŠ Jižní Město, uč. Mgr. Věra Krejčí
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JIŽNÍ MĚSTO MUSIC 2012
XVIII. ročník soutěže pro mladé sólisty
Výsledky soutěže
ve hře na zobcovou flétnu
-------------------------------------------------------------
0. kategorie
1. cena - Karolína Plešková
1. kategorie
1. cena – Jan Brych – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
1. cena – Michaela Haková – ZUŠ Jižní Město
uč. Mgr. V. Krejčí
1. cena – Veronika Lukešová – ZUŠ Jižní Město
uč. Mgr. V. Krejčí
2. cena – Tereza Čapková – ZUŠ Lounských
uč. L. Jedličková
2. cena – Michal Novák – ZUŠ Lounských
uč. MgA. M. Valentová
3. cena – Šimon Bialas – ZUŠ Dunická
uč. L. Nenadál
Čestné uznání – Linda Sováková – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
Čestné uznání – Jáchym Střelec – ZUŠ Jižní Město
uč. R. Pacourek
Čestné uznání – Josef Šuráň – ZUŠ Dunická
uč. L. Nenadál
2. kategorie
1. cena – Ludmila Kopečková – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
2. cena – Karolína Marvanová – ZUŠ A. Voborského
uč. T. Radová
3. cena – Lucie Přikrylová – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
3. cena – Bára Slavíková – ZUŠ Jižní Město
uč. L. Dittrichová
3. cena – Kateřina Švehlová – ZUŠ Jižní Město
uč. Mgr. V. Krejčí
Čestné uznání – Eliška Bártová – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
Čestné uznání – David Lukáš – ZUŠ Jižní Město
uč. L. Dittrichová
3. kategorie
1. cena – Jiří Matějíček – ZUŠ Dunická
uč. P. Mach
2. cena – Veronika Balejová – ZUŠ Jižní Město
uč. R. Pacourek
3. cena – Evelína Čížková – ZUŠ Jižní Město
uč. P. Grau
3. cena – Klára Zahradníková – ZUŠ Dunická
uč. Ing. Bc. B. Pechová
Čestné uznání – Filip Orlický – ZUŠ A. Voborského
uč. T. Radová
Čestné uznání – Markéta Vomáčková – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
Čestné uznání – Markéta Votrubová – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
4. kategorie
1. cena – Sofie Finková – ZUŠ Jižní Město
uč. L. Kleprlíková
2. cena – Adéla Nováková – ZUŠ Jižní Město
uč. L. Kleprlíková
3. cena – Václav Devátý – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
3. cena – Magdalena Kopečková – ZUŠ Dunická
uč. J. Pecha
3. cena – Vendula Panchártková – ZUŠ Jižní Město
uč. R. Pacourek
Čestné uznání – Zuzana Kvačková – ZUŠ Dunická
uč. L. Nenadál
Čestné uznání – Alena Mikšová – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
Čestné uznání – Markéta Plešková
5. kategorie
1. cena – Jakub Blažek – ZUŠ Dunická
uč. L. Zajíc
2. cena – Petra Tranová – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
3. cena – Adéla Tajovská – ZUŠ Dunická
uč. L. Zajíc
3. cena – Kristina Vorlová – ZUŠ Dunická
uč. L. Nenadál
Čestné uznání – Barbora Holá – ZUŠ Jižní Město
uč. R. Pacourek
Čestné uznání – Markéta Tůmová – ZUŠ Jižní Město
uč. R. Pacourek
Čestné uznání – Eliška Zajícová – ZUŠ Dunická
uč. L. Zajíc
6. kategorie
1. cena – Anna Šteflová – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
7. kategorie
2. cena – Ondřej Procházka – ZUŠ Lounských
uč. Mgr. J. Váca
8. kategorie
1. cena – Eva Liptáková – ZUŠ Jižní Město
uč. J. Petříková
Všem oceněným blahopřejeme